Rychlé půjčky do výplaty si poradí s běžnými výdaji za domácnost stejně jako s nečekanou úhradou

Nevycházíte tento měsíc s penězi a nezbývají vám peníze na běžné výdaje? Do další výplaty je ještě daleko a vy byste potřebovali zaplatit nájem nebo splátku na hypotéku? Nebo jste se chystali dokoupit do zásoby potraviny a teď nevíte, kde na ně vzít, protože peněženka už je skoro prázdná? Zkuste se obrátit na rychlé půjčky do výplaty. Mohou vám poskytnout až 10 000 Kč, které můžete použít na cokoliv, co je třeba. Získáte je snadno a rychle a pomohou vám přečkat náročné finanční období.

Rychlé půjčky do výplaty bez potíží sjednáte i vy

Jedná se totiž o krátkodobé nebankovní půjčky, které jsou poskytovány finskou finanční skupinou. Pro jejich získání není nutné plnit žádné náročné podmínky. Postačí, pokud prokážete, že máte české státní občanství a věk 21 až 85 let. Žádná další doporučení nebo potvrzení nejsou třeba. Nemusíte tedy dokládat ani potvrzení o výši příjmu, výpis z rejstříku trestů, nahlédnutí do registru dlužníků, ručitele nebo zástavu. Díky těmto kritériím mohou na půjčky ihned dosáhnout také žadatelé, kteří by u bežných bankovních půjček neobstáli. Těmi jsou třeba studenti, nezaměstnaní, matky samoživitelky, zadlužení nebo senioři.

Jaké jsou další výhody rychlé půjčky do výplaty?

  • sjednáte ji z pohodlí domova, takže se vyhnete pohovorům na pobočce
  • jejich vyřízení vám nezavere víc než 10 minut
  • je tak snadné, že jej zvládne skutečně kdokoliv
  • jsou vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu a proto si o ně můžete říct také v noci nebo o víkendu
  • můžete je získat také opakovaně
  • sami si u nich vyberete výši půjčky i dobu splatnosti

Finská půjčka a doba splatnosti

Peníze z nebankovní pomoci můžete užívat po dobu 45 dnů. Pokud je nestíháte vrátit v termínu, můžete si jej o dalších 30 dnů posunout. Tuto službu lze využít až 2x.