Rozbila se vám pračka? Problém vyřeší Půjčka online do 10 min

Když se rozbije pračka je většinou potřeba rychle koupit novou. Špinavé prádlo prostě přibývá a bez pračky není možné ho vyprat. Stalo se vám to? Pračka prostě přestala fungovat a oprava by byla příliš drahá? Že ale na novou nemáte peníze, protože výplata přijde až za několik dní? Jako perfektní řešení se nabízí výhodná půjčka online do 10 min. Podívejte se, jak si ji snadno vyřídíte z pohodlí domova.

Půjčka online do 10 min je kamarádka pro vše!

Půjčka online do 10 min je jedním z druhů nebankovních půjček. Říká se jí také finská půjčka nebo nebankovní mobil půjčka. Její největší výhodou je rychlost vyřízení. 10 minut je celková doba, kterou nad vyřízením úvěru strávíte. Jak je to možné? Vše se totiž odehrává online. V první fázi uvidíte kalkulátor, pomocí kterého si nastavíte požadovanou dobu splatnosti a sumu, kterou si budete chtít půjčit. Může to být maximálně 10 000 korun na 45 dní. Dále přistoupíte k vyplnění online formuláře. Vyplňuje se jen několik základních údajů a je třeba nahrát ještě scan obou stran občanského průkazu. Tím je to vyřízeno a vše se přesouvá na nebankovní společnost. Ta pracuje 24 hodin denně, výjimkou nejsou ani víkendy. Půjčky schvaluje do několika minut a peníze pošle do 1 minuty od schválení na účet žadatele.

Jaké má půjčka online do 10 min výhody?

  • Platí se za ni mírný poplatek,
  • Není účelová,
  • Vrací se v jedné splátce,
  • Žadatel si sám volí dobu splatnosti.

Kdo si může půjčku vzít?

Určena je pro všechny osoby ve věkovém rozmezí 21 až 85 let. Podmínkou je české státní občanství a to, že žadatel nesmí mít jiný dluh u nebankovní společnosti.