Půjčky bez registru a poplatků

V České republice si mohou lidé půjčit dvěma legálními způsoby. Mohou využít banku a také si vzít půjčku od nebankovní společnosti. Oba způsoby půjčování peněz mají své pro a proti, ve vzájemném srovnání vítězí půjčky bez registru a poplatků od nebankovní společnosti. Proč? Jaké výhody mají? Kdy je nejlepší je využít? Vše se dozvíte právě na několika následujících řádcích.

Půjčky bez registru a poplatků a jejich výhody oproti půjčkám v bance

Půjčky bez registru a poplatků nejsou „svázány“ úrokovou sazbou. Banky často davají na půjčky vysoké úroky, které se počítají ročně, takže lidé nejsou schopni si spočítat, kolik za půjčku vlastně zaplatí. Navíc je třeba hradit ještě vedlejší výdaje, jako jsou:

  • Vedení účtu,
  • Poplatky za vedení karty,
  • Poplatky za výběr v hotovosti a další.

U půjčky bez registru a poplatků to tak není. Je výhodou, že vám online kalkulátor ještě před vyplněním žádosti o půjčku ukáže, kolik budete platit navíc. Poplatek za nebankovní půjčku je jednorázový.

Půjčky bez registru a poplatků lze vyřídit i zcela zdarma

Nabízí se varianta, kdy za poskytnutí půjčky bez registru a poplatků nebudete platit ani korunu navíc. Je to v případě, když budete o tento úvěr žádat poprvé. Pokud si nový žadatel půjčí 9 000 korun a dá si splatnost na 30 dnů, nebude platit žádný poplatek. Rozdíl je také v tom, že u banky platíte peníze navíc při předčasném splacení. Nebankovní společnost vám naopak poplatek úměrně sníží.

Vyřízení půjčky bez registru a poplatků

Vše se odehrává v online prostředí. K žádosti je třeba nahrát scan obou stran občanského průkazu.

Slova jsou klíčem k vědění