Půjčky bez registru a poplatku

Finanční svět se za několik posledních let výrazně změnil. Hlavní je to, že byl rozbit monopol půjček od velkých bank. Na trhu se objevily menší banky, které nabídly výhodnější půjčky. V roce 2005 přišly na scénu ještě nebankovní společnosti, které vytvořily ještě výhodnější koncept půjčování. Klientům nabídly půjčky bez registru a poplatku. Jak výhodné je nebankovní půjčování i pro vás?

Půjčky bez registru a poplatku a rozdíly oproti půjčování od banky

Banka na všechny své produkty (půjčka, kreditní karta a kontokorent) váže úrokovou sazbu. Klienti si tak často berou půjčku a neuvědomí si, jak moc peněz budou muset zaplatit navíc. Problémem půjčování od banky je i to, že banka své klienty důkladně prověřuje. Zjišťuje:

  • Kolik jiných půjček mají,
  • Jaký mají příjem,
  • Je-li jejich jméno v registru dlužníků,
  • Zda byli v minulosti trestně stíháni apod.

Hodně si tak vybírá a rozhodně nepůjčí každému. Nebankovní společnost, která poskytuje půjčky bez registru a poplatku, takové prověrky nedělá.

Půjčky bez registru a poplatku jsou tu pro většinu lidí

Díky benevolentnímu přístupu jsou půjčky bez registru a poplatku dostupné široké skupině lidí. Bez problémů si půjčí i nezaměstnaní, matky samoživitelky, senioři a také studenti. Půjčku také hojně využívají podnikatelé.

Poplatky se platí jen mírné, nebo vůbec

Půjčky bez registru a poplatku jsou specifické tím, že je žadatel může získat úplně zdarma. Nabídka je připravena pro všechny, kdo si chtějí vzít půjčku poprvé. Ani pro ostatní není půjčka drahá. Platí se za ni jen poplatek, který se zvyšuje podle toho, kolik si klient půjčí a na jak dlouho. Například u půjčky 3000 korun na 7 dní se platí navíc pouze 300 korun. Je velice příjemné, že pokud klient splatí půjčku předčasně, společnost mu poměrnou část poplatku vrátí.

Slova jsou klíčem k vědění