Půjčky bez registru a konsolidace

Stále oblíbenější je konsolidace půjček, kdy sloučíte všechny své kreditní karty, kontokorent, bankovní půjčky i půjčky bez registru . Konsolidace lze provést v bance i v nebankovním sektoru.

Proč (ne)sloučit půjčky bez registru?

Díky sloučení půjčky bez registru a dalších produktů získáte lepší přehled o vašem rodinném rozpočtu. Splátky, které hradíte každý měsíc jej maximálně zatěžují a díky konsolidaci lze tímto způsobem řádně ulevit. Počítejte však s prodloužením doby splácení a může dojít k tomu, že se původní půjčky prodraží.

nelze sloučit

  • půjčky se zástavou
  • půjčky které nesplácíte
  • hypotéku
  • úvěr ze stavebního spoření

Sloučení půjčky bez registru a dalších v současné době umožňuje většina bank i společností nebankovních. Konsolidovat lze přitom všechny druhy půjček a leasingu.

Slučte si i miliony korun

Do jediného produktu můžete sloučit nejen nebankovní půjčky, kreditní karty, leasing a další závazky v hodnotě statisíců až milionů korun. Vyjímkou není sloučení dluhů v hodnotě dvou a půl milionů korun. S konsolidací si u mnoha společností i bank můžete požádat o peníze navíc nad rámec konsolidace. S těmito penězi pak lze nakládat libovolně.

Jednou z možností v nebankovním sektoru, jak konsolidovat menší dluhy jsou půjčky se zástavou nemovitosti. Zde na rozdíl od banky nemusíte mít výbornou platební morálku. Pokud máte k dispozici zástavu, jsou půjčky bez registru vhodné i pro ty, kdo mají exekuce nebo nemají v současné době příjem. Po vyplacení půjčky vyplatíte menší, stávající a poté hradíte pouze novou půjčku. Je lepší si předem spočítat, zda se vám konsolidace vyplatí či nikoliv. Pokud bude nová splátka vyšší než stávající, můžete na půjčce prodělat. Výhodou této půjčky, je, že nemusíte dokládat účel na co jste peníze skutečně použili. Je možné si pořídit dům či vyplatit exekuci.