Potřebujete peníze na opravu střechy? Nebankovní půjčky se zástavou vám je poskytnou

Připomínáte si při každém větším dešti, že byste se měli vrhnout do opravy střechy, která už dosloužila? Veškeré stavební materiály mají omezenou životnost a tak je výměna střešní krytiny dříve či později nutná u každého domu. Před jejím novým položením se ujistěte, v jaké stavu jsou krovy. Zjistíte tak, zda kontrukce střechy novou krytinu unese. Pokud se bojíte do opravy pustit sami, najměte si na rekonstrukci odborníka. Před uzavřením smlouvy ale nechejte práci nacenit u více firem, abyste ověřili její skutečnou cenu. Pokud vám na úhradu stavebních prací nebudou stačit vaše úspory, nebankovní půjčky se zástavou vám mohou zbylou část doložit. Sjednáte je nabíc výhodně a rychle.

Co jsou nebankovní půjčky se zástavou?

Jedná se o P2P půjčky, které jsou na našem trhu jedny z nejužívanějších finančních podpor. Společnosti, které je poskytují, fungují jako zprostředkovatel pomoci mezi žadatelem a věřitelem. Dohlíží na řádné plnění smluvních podmínek a vytváří prostor pro zúročení peněz. Jejich největší výhodou je, že si u nich můžete sami vybrat jejich výši, dobu splatnosti i úrokovou sazbu.

Jak přesně nebankovní půjčky se zástavou fungují?

  • sjednáte je přes internet stejně jako třeba půjčky bez registru a poplatku
  • stačí, když vyplníte žádost a počkáte na nabídky věřitelů
  • možnosti půjček vám společnost zasílá do e-mailu a můžete si vybrat, která vám vyhovuje nejvíce
  • pokud se vám některý návrh věřitele zamlouvá, můžete s ním uzavřít smlouvu a začít peníze ihned čerpat

Kolik si můžete půjčit?

Běžně vám půjčky hned poskytnou menší částku na kratší čas. S P2P pomocí však můžete získat až 600 000 Kč, které lze splácet až 6 let. K tak vysoké částce je však nutné dát nemovitost do zástavy. Pokud tedy nepotřebujete čerpat celou sumu, půjčte si raději méně. Nebudete pak muset dokládat ani potvrzení o výši příjmu a provádět registraci.