Nebankovní půjčky pomohou, když kupujete novou televizi

Pro většinu domácností je to doslova pohroma, když přestane fungovat televize. Najednou totiž vypadl způsob, jak relaxovat, kde zjišťovat informace apod. Dobrá zpráva je, že televize dnes už nejsou moc drahé, takže i za částku cca 10 000 korun se dá pořídit velmi kvalitní model. Pokud se vám stalo, že televize vypověděla službu a nemáte dost peněz na novou, spolehněte se na pomoc od nebankovní půjčky. S její pomocí získáte peníze během několika minut. Jak na to?

Nebankovní půjčky mají velmi snadný postup vyřízení

Abyste půjčku rychle získali, musíte si najít webové stránky nebankovní společnosti. Na nich se žádost kompletně vyřizuje a je to velmi snadné. Celkově vám to zabere jen cca 15 minut. Nejdříve ze všeho budete používat konfigurátor, na kterém si nastavíte dobu splatnosti a sumu, kterou si chcete půjčit. Nikam nespěchejte, dobře si spočítejte, kolik si vlastně můžete půjčit. Pamatujte na to, že nebankovní půjčky ihned mají kratší dobu splatnosti.

Jak si u nebankovní půjčky správně nastavit splatnost?

Na konfigurátoru si volíte splatnost v rozmezí 7 až 45 dní. Je výhodnější, když datum splatnosti vychází na všední den, protože musíte peníze vrátit bankovním převodem a banky o víkendech nebo svátcích nepracují. Je také lepší si volit delší dobu splatnosti, abyste měli dost času peníze vrátit. Když stihnete peníze vrátit s předstihem, nebankovní společnost vám sníží původní poplatek.

Kdo všechno si může půjčit?

Nebankovní půjčky bez registru a poplatku jsou tu pro většinu lidí, protože mají mírné podmínky získání. Půjčit si tak mohou i tzv. problémoví klienti, u kterých banka předpokládá nízkou bonitu. Jedná se o:

  • matky na mateřské,
  • seniory,
  • osoby, jejichž jméno je v registru dlužníků,
  • začínající podnikatelé,
  • studenti aj.