Nebankovní půjčky ihned se hodí na splátku hypotéky

Realita je taková, že většina lidí financuje nákup bytu nebo domu pomocí hypotečního úvěru. Tím se uvazují  tomu, že budou třeba i třicet let splácet několik tisíc měsíčně. Problém je ale v tom, že když onemocní, nebo přijdou o práci, může být pro ně splácení hodně náročné, někdy je to dokonce nereálné. Kvůli splátkám se tak dostávají do velké finanční tísně. Proto by všichni měli vědět, že nedostatek peněz na spátku je možné rychle vyřešit.

Pomocí nebankovní půjčky ihned je to otázka minut

Z nepříznivé finanční situace se i vy můžete rychle dostat pomocí nebankovní půjčky ihned. Jedná se o půjčky, které se vyřizují online a peníze se na vašem účtu objeví bleskově rychle. Jak je to možné? Nebankovní společnost není totiž tak přísná jako banka. Banka například prověřuje příjem, chce vědět, kde klient dluží apod. Nebankovní společnost tak nejedná, půjčí i těm, kdo:

  • jsou bez práce,
  • mají nízký příjem,
  • mají záznam v registru dlužníků,
  • studentům,
  • seniorům,
  • matkám na mateřské.

Postup vyřízení nebankovní půjčky ihned

Na oficiálních stránkách nebankovní společnosti si vyberete, kolik si půjčíte a na jak dlouho. Maximální výše půjčky je 10 000 korun, minimálně si lze půjčit 500 Kč. Splatnost může být 7 až 45 dní. Za poplatek se dá prodloužit o dalších celkem 60 dní.

Nebankovní půjčky ihned jsou i zdarma!

Pokud si chcete vzít úvěr a budete to dělat poprvé, nastavte si splatnost na 30 dní a zvolte si částku 9 000 korun. Při tomto nastavení je pro vás půjčka zcela zdarma. Nemusíte si půjčovat jen na splátku hypotéky. Nebankovní úvěr dobře funguje i jako půjčka před výplatou každému.