Nebankovní půjčka pro problémové klienty a nákup zimních pneumatik

Začínající podzim je jedním ze signálů, že brzy přijde zim a s ní i povinnost přezout auto na zimní gumy. Nestihli jste na ně ušetřit a nutně potřebujete nové? Chybí vám ještě několik tisíc korun? Podívejte, jak snadno získáte peníze z nebankovní půjčky pro problémové klienty.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je výhodnější!

Ptáte se, proč nezajít do banky a nevzít si klasickou půjčku nebo si vyřídit kreditní kartu? Důvodů se nabízí hned několik. Pravda je, že bankovní produkt mohou vyjít o dost dráž. Tak například u kreditní karty musíte platit za výběr v hotovosti. Poplatek činí třeba i 100 korun a k tomu si banka bude účtovat ještě 1 % z výběru. U karty je navíc stanovena dost vysoká úroková sazba. Ta se pohybuje i nad 20 %. Úroky budete platit v případě, když překročíte bezúročné období. U půjčky z banky tak vysoký úrok není, ovšem problém je v tom, že si lze půjčit jen vyšší částky. Banka si také klienty prověřuje. Chce znát jejich finanční minulost, hledá, jestli se jejich jméno nachází v registru dlužníků. Jestliže ano, peníze takovému žadateli neposkytne.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je určena téměř všem

Nebankovní půjčka pro problémové klienty má jen několik limitů. Získat ji mohou všechny osoby, kterým je více než 21 let. Nezískají ji ti, kdo jsou starší 85 let. Současně také společnost neschválí půjčku žadatelům bez českého státního občanství.

Není na trhu jediná výhodná!

Nebankovní půjčka pro problémové klienty není jediná, která má výhodné podmínky. Stejně jakou na tom také: