Jak si výhodně půjčit z nebankovní půjčky, když chcete jet na výlet?

Nemáte moc času? Když chcete někam jet, rozhodujete se až na poslední chvíli? kupujete si třeba last minute zájezd, nebo číháte na super levné letenky? Pokud ano, musíte mít připraveny peníze. Někdy se ale stane, že výhodná nabídka přijde ve chvíli, kdy máte hluboko do kapsy. Cestování je krásná věc, takže si ho neodpírejte. V případě finanční nouze vám rychle nabízí peníze nebankovní finská půjčka. Přečtěte si více o tom, jak si půjčit. Zjsitíte také, proč je výhodnější než produkty v bance.

Nebankovní půjčky nemají úrokovou sazbu

Charakteristickým znakem všech bankovních produktů se úroková sazba. U půjček se stabilně pohybuje okolo 5 %, u kreditních karet až okolo 22 % a u kontokorentu činí asi 15 %. Půjčení peněz od banky proto moc výhodné není, protože dost přeplatíte. Navíc nemáte jistotu, že vám banka půjčí. Většina bank si klienty hodně důkladně prověřuje. Jen málokterá banka půjčí lidem, kteří:

  • jsou bez práce,
  • mají nízký příjem,
  • mají dluhy i jinde,
  • mají jméno uvedeno v registru dlužníků apod.

U nebankovní společnosti to tak nefunguje, ta půjčí většině lidí. Navíc je nebankovní půjčka spojená jen s jedním poplatkem. Jeho výše se odvíjí od toho, kolik si klient půjčí a na jak dlouho.

Nebankovní půjčky jsou dostupné i bez poplatku

Když si budete o půjčku žádat poprvé, může pro vás být zdarma. To platí v případě, když si na 30 dní půjčíte 9000 korun a peníze včas vrátíte.

Jak si o peníze z nebankovní půjčky požádat?

Nebankovní půjčky ihned se vyřizují na webu nebankovní společnosti. Jsou dostupné 24 hodin denně, včetně víkendů. Vyřízení trvá jen několik málo minut.