Jak pomůže nebankovní půjčka pro problémové klienty při nákupu kočárku?

Když očekáváte příchod miminka, musíte si připravit i peněženku. Bude třeba nakoupit plno věcí. Nejdražší položkou na nákupním seznamu je zpravidla kočárek. Už máte vybráno a čekáte, až vám přijde výplata, abyste ho mohli koupit? Nečekejte, protože vám ho někdo může vyfouknout před nosem. V takové situaci pomůže nebankovní půjčka pro problémové klienty. Proč si vzít úvěr?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a její parametry

Jedná se o nebankovní půjčku, jejímž posláním je pomáhat. Byla vytvořena jako pomoc pro všechny, kdo rychle potřebují sehnat několik tisíc korun. Podle toho jsou nastavena také pravidla půjčování. Jsou mnohem jednodušší než ta u banky. Předností nebankovní půjčky je, že má několik nastavitelných parametrů. Volíte si:

  • dobu splatnosti – pohybuje se od 7 do 45 dní,
  • sumu v rozmezí 500 až 10 000 korun,
  • způsob doručení faktury,
  • kam chcete poslat peníze.

U půjčky v bance toto vše nelze.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je levnější

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je zpoplatněna, ovšem není drahá. Platí se za ni jednorázový poplatek. Je různě vysoký podle toho, kolik si žadatel půjčí a na jak dlouho. Například při úvěru 500 korun a datu splatnosti 7 dní si společnost bude účtovat poplatek ve výši pouhých 50 korun. Navíc je tu šance, jak půjčku získat zcela zdarma. Šanci na takový úvěr mají všichni, kdo si od nebankovní společnosti budou půjčovat poprvé. Když si půjčí 9 000 korun a dají splatnost na 30 dní, nebudou platit nic navíc.

Jaké jsou další možnosti?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty není jedná na trhu. Identicky výhodné podmínky mají i půjčky ihned a také půjčky bez registru a poplatku.