Finská půjčka

Finská půjčka je obecnější název pro půjčku od nebankovní společnosti. Poprvé se ve finančním světě objevila v roce 2005 a k dnešnímu dni má několik různých jmen. Vždy se jedná ale o stejný princip půjčování, který je výhodný pro většinu lidí. Seznamte se s finskou půjčkou i vy a uvidíte, jak moc výhodná může být i pro vás.

Finská půjčka má vstřícnější podmínky

Finská půjčka nemá přísné podmínky a má jednoduchý systém půjčování peněz. Díky tomu se stala mnohem oblíbenější než půjčka od banky. Její velkou výhodou je, že společnost neprověřuje příjem žadatele. Zatímco banka půjčí jen lidem, kteří mají příjem nad 10 000 korun, nebankovní společnost půjčí i těm, kdo jsou momentálně bez práce.

Finská půjčka a jednoduchý systém

Finská půjčka se získává na webu nebankovní společnosti. Je důležité, abyste si udělali scan občanského průkazu. Je totiž povinnou součástí žádosti. Slouží zejména k tomu, aby si společnost mohla ověřit, jestli jste žádost vyplnili pravdivě. Pokud scan máte, vyplníte žádost a k němu ho nahrajete. Dále už stačí jen jedním kliknutím žádost odeslat a počkat několik minut, než vám přijde SMS zpráva s informací o schválení úvěru. Od této chvíle se vám do několika hodin objeví peníze na účtu. Záleží ale na tom, jak rychle peníze převede vaše banka.

Finská půjčka má několik možných nastavení

  • Můžete si volit sumu a dobu splatnosti.
  • Volíte si, kdy vás má společnost kontaktovat.
  • Volíte si také způsob zaslání faktury (e-mail, SMS, dopis).

Finské půjčky se rozhodně nebojte, protože i vám dokáže rychle pomoci ve chvíli, kdy potřebujete sehnat peníze. Je jedno, na co je využijete, protože je půjčka neúčelová.

Slova jsou klíčem k vědění