Finská půjčka se hodí na pojištění domu

Pokud bydlíte ve vlastním domě nebo bytě, mělo by vám záležet na jeho ochraně. Je třeba si pořídit bezpečností prvky, abyste objekt chránili před zloději a také si zajistit ochranu v případě, když váš dům bude poničen přírodními živli. Existují 3 typy pojistek, které můžete využít. Jaké a proč? Kolik za pojistku zaplatíte a jakou roli v tom bude hrát finská půjčka?

Finská půjčka se dá využít na cokoliv

Některé z typů pojištění by mělo být vlastní každému majiteli nemovitosti. Vybírat si může z těchto 3 typů:

  1. pojištění nemovitosti, které se vztahuje na budovu jako takovou,
  2. pojištění majetku, které se vztahuje na věci movité i nemovité,
  3. pojištění domácnosti, které pokrývá škody na věcech movitých.

Lidé nejčastěji volí „zlatou střední cestu“ – tedy pojištění majetkové. Je ale jen na vás, jaký typ zvolíte. Co se týče ceny, je to poměrně jednoduché, protože se odvíjí od velikosti obytné plochy. Někdy se cena odvíjí od odhadu. Cenu pojistky ovlivní i lokalita, ve které se nemovitost nachází. Pokud je dům například v hodně rizikové záplavové oblasti, pojišťovna ho nemusí pojistit vůbec. Obvykle cena dosahuje několik tisíc korun, většinou se platí pojistné jednou ročně. Velmi snadno se tak může stát, že složenka přijde ve chvíli, kdy bude váš rozpočet hodně napjatý. V takovém případě se bude hodit finská půjčka.

Finská půjčka a postup získání

Vyřizuje se na webu nebankovní společnosti. Stačí vyplnit žádost a zvolit si sumu a dobu splatnosti. Pokud je vše v pořádku, peníze se na vašem účtu objeví nejpozději druhý den.

Má různé názvy

Finská půjčka je souhrnný název pro nebankovní půjčky. Setkat se můžete s různými názvy. Peníze vám rychle poskytne například mobil půjčka a půjčka před výplatou každému.